Formula 1 İstanbul seyircili olacak! İşte bilet ücreti

9 yıllık aradan sonra tekrar İstanbul’a dönen Formula 1 yarışlarının, corona virüs salgını nedeniyle seyircili mi seyircisiz mi olacağı oldukça merak ediliyordu. 13-14-15 Kasım’da gerçekleştirilecek yarışların seyircili olmasına karar verildi.

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak yarışlara 100 bin kişinin katılmasını beklediklerini ve bilet fiyatlarının kısa süreliğine 30 TL olarak belirlendiğini duyurdu. Dünya genelinde 2 milyar kişinin yarışı izleyeceği düşünülürken, Türkiye’ye gelen misafirlerden 50 milyon dolar kazanç sağlanması bekleniyor.

Formula 1 İstanbul bilet ücreti belli oldu!

Bugün sabah saatlerinde İstanbul Park’ta gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Vural Ak şu ifadeleri kullandı;

“Ülkemize bu kadar önemli bir organizasyonu kazandırdığımız için çok mutluyuz. Türkiye’nin böylesine büyük ve güzel bir organizasyona ev sahipliği yapma yeteneği var. Dünyanın en heyecan verici pistlerinden birisine sahibiz. Bu büyük organizasyonda 100 bin kişiyi pistimizde ağırlayacağız.

formula 1 istanbul park

İnsanlarımız bu heyecana dilediğince ortak olabilsin diye, Formula 1 yönetimi ile yaptığımız yoğun görüşmeler sonucunda bilet fiyatlarını, Intercity’nin kuruluşunun 30’uncu yılı onuruna pistin belirli noktaları için günlük 30 TL’ye gelecek şekilde belirledik.

Biletler 3 günlük kombine olarak kısa bir süreliğine bu fiyata göre satın alınabilecek. Sadece 90 TL ödeyerek 3 gün boyunca hem Formula 1 heyecanını, hem de katılımcılar için hazırladığımız diğer sürprizleri deneyimleyecekler. Dünyanın en ucuz Formula 1 biletlerini biz satacağız. Tüm Türkiye’ye hayırlı uğurlu olsun”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.