Windows PC için Opera tarayıcı

Opera browser

Windows PC için Opera tarayıcı

Web’de daha fazlasını yap

Dahili bir reklam engelleyici ve VPN içeren ücretsiz Windows tarayıcımız, daha fazla hız ve gizlilik sağlar.

Şimdi indir Windows için ücretsizdir.

 

Opera tarayıcıya dahil ücretszi VPN:

Stay safer and more private

Daha güvenli ve gizli kalın

Opera gezinme güvenliğinizi sağlar, böylece içeriğe odaklanabilirsiniz. Güvenli tarayıcımız sizi web’deki sahtekarlık ve zararlı yazılımlardan korur. Web’de daha iyi bir gizlilik ister misiniz? Sınırsız ve ücretsiz VPN özelliğini deneyin.

Keep it simple

Reklamsız İnternetin tadını çıkarın

Çevrimiçi reklamlardan sıkıldınız mı? Opera, eklentilere ihtiyaç duymadan reklamları engelleyebilen ilk büyük tarayıcıdır. Test sonuçlarına göre dahili reklam engelleyicimiz, içerik açısından zengin web sayfalarını Opera’ya %90 daha hızlı yüklüyor.

Get more done

Web’de kolayca birden fazla işle uğraşabilirsiniz

Görsel yer imlerimiz, sekme döngüsü ve özelleştirilebilir kısayollar sayesinde yolunuzu kaybetmez ve zaman kazanırsınız. Yeterince çevrimiçi video izleyemiyor musunuz? Hiçbir şeyi kaçırmadan gezinme ve diğer uygulamalarda çalışmanızı sağlayan kaydırılabilir, hareketli bir video karesi özelliği olan yeni video açma özelliğini kaçırmayın.

Speed through the web

Daha hızlı ve uzun gezinin

Opera’nın hızı ve performansı önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Veri sıkıştıran Opera Turbo özelliği, yerleşik reklam engelleyici ve diğer özellikleri, daha hızlı gezinmenize ve yeni pil tasarrufu özelliği de daha uzun süre gezinmenize yardımcı olacaktır. Laptop pil ömrünü %50’ye kadar uzatır.

Personalize your browser

Tarayıcınızı kişiselleştirin

1.000’in üzerinde eklenti Opera’nın özelleştirilmesinikolaylaştırır. En iyi tarayıcı deneyimini kişisel bir dokunuşla edinmek için Opera’nın eklenti katalogundan hoşunuza giden eklenti ve temaları indirin. Hareketli temalarla Opera’nın başlangıç sayfasını canlandırın.

Stay in sync

Senkronize olun

Tüm cihazlarınız üzerinden kolayca devam edin. Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda sık kullanılanlara, açık sekmelere, şifrelere ve arama geçmişinize erişmek için yalnızca Opera hesabınıza giriş yapın. Hareket halindeyken senkronize kalmak için telefon ve tabletiniz için de Opera tarayıcıyı edinmeyi unutmayın.

Get your personal news feed

Haber akışınızı kişiselleştirin

Opera’da en son haberlere tarayıcının başlangıç sayfasındaki tek bir noktadan ulaşabilirsiniz. Sizi en çok ilgilendiren haberleri okumak için haber akışınızı kişiselleştirin. Kendi bölgenizden en çok okunan 50 makaleye ek olarak, dünyanın her yerinden tercih ettiğiniz haber kaynaklarını ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.