İdeal Sigorta Bursa Şubesi

Sigorta finans sektöründe hizmet veren İdeal Sigorta Bursa Şubesi firmamız Bursa’da bulunmaktadır. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda olası risklere karşı tedbirli olur, yarınlarınızı güvence altına alırsınız.

Trafik sigortası karıştığınız kazalarda karşı tarafta oluşturacağınız maddi hasarı karşılamaktadır. Ölüm durumlarında defin işlemlerinin ve maddi tazminatın tamamı ya da bir kısmı karşılanmaktadır. Trafik sigortası yaptırmanız zorunludur. Trafik kazalarında tarafınızın uğradığı maddi zararların karşılanması için ise kasko sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Bursa sigorta finans sektöründe hizmet veren firmamızdan özel indirimli trafik sigortanızı, kasko sigortanızı yaptırabilirsiniz. Bursa ve Nilüfer’de güvenilir sigorta firması arayışlarınızda firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sağlık sigortası gerekli olduğunda sağlık hizmetlerinden ücretsiz veya bir kısım maliyeti ödeyerek yararlanmanızı sağlar. Yabancı sağlık sigortası ise ülkemizde ikamet tezkeresi, oturma izni almak isteyen yabancı uyruklu bireylerin yaptırmak zorunda oldukları bir sigorta türüdür. Sigorta süresince yabancı bireylerin sağlık hizmetlerinden yararlanmaları durumunda ödemeleri gereken maddi tutar sigorta kurumunca karşılanır. Nilüfer’de size en yakın sigorta şirketi olarak hizmet veren firmamızdan yabancı sağlık sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Sigorta işlemlerine ne zaman ihtiyaç duyacağınız belli değildir. İhtiyaç anında sigorta işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Firmamızdan yaptıracağınız yangın sigortası kapsamında yangın, yıldırım düşmesi, infilak gibi sebepler sonucu binalarınızda oluşan hasarları teminat altına alırız. Yarınlarınızı güvence altına almak, zor günlerinizi daha kolay atlatmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.